Aktualności

W ubiegłym tygodniu Uczestnicy oraz specjaliści projektu pn. „Włączenie społeczne w Gminie Nysa. Centrum Streetworkingu i Klub Rodzica – II edycja” wzięli udział w wyjeździe integracyjno-terapeutycznym   do Wrocławia. W czasie wyjazdu odwiedzili Hydropolis – centrum wiedzy poświęcone wodzie oraz Park Trampolin JumpWord, który cieszył się największym zainteresowaniem wśród uczestników wyjazdu. Wyjazd integracyjno-terapeutyczny zaliczamy się do udanych.

Uczestnicy oraz specjaliści projektu udali się na jednodniowy wyjazd integracyjno-terapeutycznym do Kletna. Podczas wyjazdu odwiedzili Kopalnie Uranu, gdzie zapoznali się z historią kopalni. Następnie spędzili aktywnie czas na świeżym powietrzu w Parku Linowym Kletno pokonując różnego rodzaju przeszkody, grając w minigolfa oraz strzelając z łuku. Na koniec wyjazdu wszyscy udali się na zasłużony obiad. Na zdjęciach poniżej możemy zauważy, że pogoda i humory uczestników dopisały.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Nysie korzystając z pięknej pogody zorganizował dla uczestników i specjalistów projektu „Włączenie społeczne w Gminie Nysa. Centrum Streetworkingu i Kub Rodzica – II edycja” spotkanie integracyjne. W czasie spotkania uczestnicy mogli skosztować smakołyki przyrządzone na grillu oraz uczestniczyć w rozgrywkach sportowych m.in. gra w siatkę, koszykówkę.

 

W związku ze zbliżającym się zakończeniem wakacji zorganizowano wyjazd integracyjno-terapeutyczny w ramach projektu „Włączenie społeczne w Gminie Nysa. Centrum Streetworkingu i Klub Rodzica – II edycja”. Uczestnicy wyjazdu spędzili aktywnie czas rozwiązując zadania manualne i intelektualne oraz uczestnicząc w spływie pontonowym pośród pięknych krajobrazów. W trakcie wyjazdu uczestnicy mogli lepiej się poznać jak również  nauczyć się pracy zespołowej.

Szukaj

Najnowsze wpisy - NABÓR

11 czerwiec 2021
01 marzec 2021
31 grudzień 2020
© 2018 Ośrodek Pomocy Społecznej w Nysie