Aktualności

Granty w wysokości 40.960 PLN na Innowacje Społeczne

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na bezpłatne spotkanie on - line dotyczące innowacji społecznych, które odbędzie się 29 lipca o godz. 10:00. Tematem spotkania będzie program grantowy, który ma na celu przyznanie grantów na wypracowanie innowacji społecznych, dotyczących poprawy jakości życia osób z niepełnosprawnościami oraz osób starszych o ograniczonej mobilności i/lub percepcji.

PROGRAM SPOTKANIA:

» Podstawowe dane o programie grantowym

» Kto może się ubiegać o grant?

» Ścieżka wsparcia w projekcie z podziałem na etapy » Standardy dostępności dla polityki spójności 2014-2020 » Czym są innowacje społeczne?

» Przykłady innowacji społecznych

» Sesja pytań i odpowiedzi

» Podsumowanie spotkania

Prowadzący spotkanie:

Małgorzata Sielska – absolwentka dwóch kierunków historii i administracji, animator i doradca biznesowy, od 12 lat związana z III sektorem, od 5 lat realizuje doradztwo dla przedsiębiorstw społecznych, społecznik, kierownik projektów w zakresie pomocy społecznej, ekspert ds. innowacji w projektach międzynarodowych i krajowych.

Małgorzata Święch – absolwentka prawa, ekspert ds. ekonomii społecznej i innowacji społecznych. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w doradztwie i szkoleniach z zakresu prawa, prowadzenia działalności gospodarczej, kompetencji miękkich, ekonomii społecznej, dostępności.

Wszelkie informacje przesyłamy w załączniku, jednocześnie zachęcając do spotkania on - line, na którym szczegółowo odpowiemy na Państwa pytania dotyczące programu.

Prosimy o potwierdzenie obecności na formularzu zgłoszeniowym, który należy wysłać do

28 lipca do godziny 12:00, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Osoby zakwalifikowane do udziału w spotkaniu otrzymają potwierdzenie oraz link z dostępem do niniejszego wydarzenia.

 

Formularz zgłoszeniowy

Informacja

Zaproszenia

Tags:
© 2018 Ośrodek Pomocy Społecznej w Nysie