Aktualności

W Klubie gościliśmy przedstawiciela Firmy COMPENSA Towarzystwa Ubezpieczeń S.A Vienna Innsurance Group Pana Piotra Krycia – dyrektora oddziału w Opolu

Podczas ciekawej prelekcji Seniorzy dowiedzieli się, czym jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC) w życiu prywatnym. Każdy posiadając takie ubezpieczenie, ma poczucie, że nas chroni i pozwoli uniknąć wydatków, gdy to my zalejemy mieszkanie sąsiada lub w inny sposób nieumyślnie wyrządzimy szkodę. Oczywiście, decydując się na OC warto sprawdzić jego zakres.

Dziękujemy Panu dyrektorowi za poświęcony czas.

Tags:

W „Klubie Senior+” oprócz ciekawych spotkań i prelekcji odbywają się wolne zajęcia. W czwartek 7 lutego Seniorzy spędzili czas z grą „Kim jest Janusz”. Najwięcej zabawy dostarczył tytułowy Janusz który w czasie gry jest najlepszym kumplem - to rzeczywistych rozmiarów dmuchana lalka, która pełni rolę pomocnika. Gra polega na jak najszybszym odgadnięciu tego, co pokazujesz.

Wygrywa ten, kto zdobędzie największą liczbę punktów. Gra rozwijająca kreatywność oraz umiejętności społeczne.

Świetna zabawa i dużo śmiechu.

Tags:

W dniu 05 lutego odwiedził Seniorów w „Klubie Senior+” Pan Maciej Krzysik pasjonat i odkrywca. W trakcie prelekcji Seniorzy mogli wysłuchać opowieści o działaniach wojennych prowadzonych na terenie Nysy i okolic, obejrzeć zdjęcia przedstawiające miasto przed wybuchem II wojny światowej i po jej zakończeniu. Odbyła się premiera 4-minutowego filmu „ГОРОД НЕЙССЕ – Miasto Nysa 1945”, ukazującego obraz Nysy po zakończeniu działań wojennych. Pokaz filmu poprzedziła prezentacja Macieja Krzysika, autora bloga Nysa 1945-2015.

Bardzo dziękujemy Panu za bardzo ciekawą prelekcję.

Tags:

Wprawdzie za oknem jest jeszcze zima, Seniorzy z klubu razem z Panią Jolantą Jakiwczuk pracownikiem Polskiego Związku Głuchych w ramach zajęć arteterapeutycznych postanowili wykonać kolorowe kwiaty. W ruch poszły nożyczki, druciki, kolorowa bibuła, klej, i tak powstały różyczki.

Tags:

Seniorzy należący do Klubu Senior + oraz ich goście, postanowili skorzystać ze sposobności, jakie stwarza karnawał, dlatego też spotkali się na wspólnej zabawie.

Wspaniała atmosfera i doskonała muzyka, którą zapewnił zespół „Małgośka” oraz dobry humor gwarantowały udaną zabawę wszystkim uczestnikom.

Tags:

Szukaj

Najnowsze wpisy - zamówienia publiczne

24 styczeń 2019
© 2018 Ośrodek Pomocy Społecznej w Nysie