Aktualności

W piękny lipcowy dzień uczestnikom projektu „Włączenie społeczne w Gminie Nysa. Centrum Streetworkingu i Klub Rodzica – II edycja” zorganizowano moc atrakcji. Główną  z atrakcji było pływanie na pontonach, które wzbudziło wiele pozytywnych emocji. 
Na zakończenie każdy z uczestników posilił się wspólnie przygotowaną kiełbasą z grilla. Powyższe działania miały na celu naukę pracy zespołowej oraz promowanie aktywnego spędzania wolnego czasu.

Działania zorganizowane w ramach projektu „Włączenie społeczne w Gminie Nysa. Centrum Streetworkingu i Klub Rodzica – II edycja" Działanie 8.2 Włączenie społeczne Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

pontony

pontony

pontony

pontony

pontony

W trakcie przerwy wakacyjnej dla dzieci i młodzież z Centrum Streetworkingu zorganizowano wyjście integracyjne na Fort Gwiazda w Nysie. Uczestnicy wyjścia pod okiem przewodnika zwiedzili Fort Gwiazda, zapoznali się z historią miasta Nysa, grali w grę terenową podczas której rozwiązywali różne zadania, zagadki i quizy, a wolny czas spędzili bawiąc się ze zwierzętami. Wszyscy uczestnicy wrócili szczęśliwi z mnóstwem pozytywnej energii. Celem wyjścia była integracja grupy, rozwijanie zainteresowań, zdobywanie nowych doświadczeń.

Wyjście integracyjne zorganizowano w ramach projektu „Włączenie społeczne w Gminie Nysa. Centrum Streetworkingu i Klub Rodzica – II edycja" Działanie 8.2 Włączenie społeczne Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

wyjście integracyjne

wyjście integracyjne

wyjście integracyjne

W związku z rozpoczęciem wakacji zorganizowano wyjazd integracyjno-terapeutyczny
do Stadniny Koni Antoniówka położonej w malowniczej miejscowości Mańkowice. Uczestnicy podczas pobytu w stadninie próbowali swoich sił w jeździe konnej pod okiem wykfalifikowanych instruktorów. Nie zabrakło takich atrakcji jak przejażdżka bryczką,
czy wspólne grillowanie. W trakcie wyjazdu dopisała pogoda, atmosfera i co najważniejsze
nie zabrakło dobrej zabawy. Wspólny wyjazd był dobrą okazją do integracji uczestników
jak również rozwijania swoich zainteresowań.

Wyjazd zorganizowano w ramach projektu „Włączenie społeczne w Gminie Nysa. Centrum Streetworkingu i Klub Rodzica – II edycja" Działanie 8.2 Włączenie społeczne Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

 

Szukaj

Najnowsze wpisy - NABÓR

12 czerwiec 2024
04 czerwiec 2024

Najnowsze wpisy - zamówienia publiczne

© 2018 Ośrodek Pomocy Społecznej w Nysie