Aktualności

ZA NAMI WAKACJE , PRZED NAMI NAUKA

Lipiec nie przywitał nas słoneczną pogodą, ale ten czas wykorzystaliśmy efektywnie na zajęcia w Świetlicy. Dzieci wykonały nową wakacyjną gazetkę, uporządkowały swoją szafę z materiałami plastycznymi.

 Na zajęciach arteterapeutycznych dzieci same przygotowały sztukę teatralną na podstawie ulubionej bajki. Na zajęciach plastycznych malowaliśmy farbami wcześniej przyniesione kamienie, a  wtedy powstały prawdziwe arcydzieła. W ramach zajęć czytelniczych wspólnie czytaliśmy „Wiersze na każdą okazję”.

 W drugiej dekadzie lipca nadeszła wspaniała pogoda i  prawdziwe lato, w ruch poszły stroje kąpielowe, klapki i ręczniki. Oczywiście chroniliśmy się przed nadmierna ekspozycją na słońce, stosując kremy z filtrami i czapki oraz zasady bezpieczeństwa. Niemal każdy dzień spędzaliśmy na basenie. Pogoda rozpieszczała nas coraz bardziej, rekompensując nam czas kwarantanny i chłodnego początku lata. Choć do końca wakacji dominowała zabawa w basenie, to odbyły się również zajęcia plastyczne, sportowe oraz warsztaty umiejętności psychologiczno - pedagogicznych prowadzonych przez psycholog Panią Karolinę Szczerbień, również  na temat zagrożeń w sieci oraz uzależnień.

Czas beztroski dobiegł końca, więc teraz pełni nowych sił zaczynamy nowy rok szkolny.

Szukaj

Najnowsze wpisy - NABÓR

20 październik 2020
20 październik 2020
01 październik 2020

Najnowsze wpisy - zamówienia publiczne

26 październik 2020
25 wrzesień 2020
11 sierpień 2020
© 2018 Ośrodek Pomocy Społecznej w Nysie