Aktualności

ZAGŁOSUJ NA NASZĄ ŚWIETLICĘ W KONKURSIE „SIĘ GRA SIĘ MA…PLAYROOM Z WYOBRAŹNI”

Świetlica Socjalna z programem zajęć socjoterapeutycznych działająca przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Nysie została zakwalifikowana do udziału w  rywalizacji o Playroom z wyobraźni oraz zestawy gier! Konkurs polega na oddawaniu internetowo głosów na naszą świetlicę.

Dodatkowym zadaniem w Konkursie, tym razem dla naszych uczestników świetlicy, jest wykonanie dowolną techniką pracy plastycznej pt. „Playroom z wyobraźni”, która będzie przedstawiać wymarzoną salę gier, w którą może się przemienić ich świetlica i przesłanie zdjęcia lub skanu do organizatorów Konkursu. Akcja polega na promocji zalet płynących ze wspólnej zabawy grami i budowaniu u dzieci świadomości grania w gry jako kreatywnej formy nauki i wartościowego sposobu spędzania wspólnie wolnego czasu.

Wszystkich sympatyków świetlicy i nie tylko, zachęcamy do oddawania głosu, ponieważ świetlica jest jedyną taką placówką wsparcia dziennego w Nysie, prowadzącą  zajęcia popołudniowe od poniedziałku do piątku dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 16 lat. Podczas zajęć pomagamy dzieciom w nauce. Zachęcamy do rozwijania swoich zainteresowań, umiejętności oraz edukacji profilaktycznej. Uczymy i pokazujemy, jak można spędzać czas wolny, poznając ciekawych ludzi, udzielając korepetycji językowych, czy zwyczajnie porozmawiać. Wychowankowie korzystają z zajęć logopedycznych, sportowych, dietetycznych, czytelniczych, czy też spotkań np. z pielęgniarką, która podpowiada, co robić, żeby być zdrowym. Zajęcia socjoterapeutyczne, prowadzone przez psychologa, pomagają wychowankom uczyć się właściwych zachowań społecznych oraz jak radzić sobie w sytuacjach stresowych i poznać samego siebie. A o dzieci i młodzież dba wykwalifikowana kadra świetlicy.

Zwracamy się z prośbą do wszystkich pełnoletnich osób o oddawanie głosu na świetlice do dnia 22.12.2020r.poprzez kliknięcie przycisku „Głosuj”, przy czym 1 Głos standardowy = 1 punkt w Konkursie,  z zastrzeżeniem, że jedna osoba może oddać jednego dnia tylko jeden.

Link do głosowania https://www.siegrasiema.com/swietlice/141

ŚWIETLICA

Tags:

Szukaj

Najnowsze wpisy - NABÓR

03 listopad 2020
20 październik 2020
20 październik 2020

Najnowsze wpisy - zamówienia publiczne

© 2018 Ośrodek Pomocy Społecznej w Nysie